top of page

כיצד אוסטאופתיה עוזרת בהקלה על כאבים מפריצת דיסק

כאבי גב מפריצת דיסק

הסבל מכאבי גב כרוניים יכול להיות חוויה מתישה ביותר, הוא מקשה על פעולות יומיומיות, על העבודה ואפילו על השינה.

אם אובחנתם עם פריצת דיסק, אתם יודעים את החשיבות של מציאת טיפול יעיל לבעיה.

אוסטאופתיה היא צורת טיפול שתופסת יותר ויותר תאוצה

בעקבות ההצלחה שלה והיא יכולה לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לפריצת דיסק.

אוסטאופתיה היא גישה מעשית לאבחון וטיפול שמבוססת על רפואה מערבית ומקורה באמונה שהגוף יכול לרפא את עצמו אם יינתנו לו התנאים הנכונים, האוסטאופת פועל להשבת האיזון והתפקוד למערכת השרירים, השלד, מערכת העצבים, הנשימה, העיכול, הדם ועוד ובכך עוזרת בהפחתת כאבים ודלקות, בשיפור זרימת הדם וקידום הריפוי הטבעי של הגוף, זהו טיפול בטוח, לא פולשני שיכול לעזור להקל על הכאב הקשור לפריצת הדיסק שלכם, ולאפשר לכם לחזור לאורח חיים פעיל, בריא ונטול כאבים.

מהי פריצת דיסק?
הדיסקים יושבים בין החוליות שלנו, פועלים ככר ומספקים תמיכה לעומס המופעל על החוליות, לפעמים קורה שהדיסק נקרע, מה שעלול להוביל ליציאת הג'ל הנמצא בתוך הדיסק וזה בתורו יכול להפעיל לחץ על העצבים ולגרום לכאב ואף חוסר תחושה בידיים או ברגליים. פריצת דיסק מתרחשת כאשר הג'ל בתוך הדיסק נדחף דרך החלק החיצוני שלו, נוגע בעצבי עמוד השדרה ולוחץ עליהם, פריצת דיסק יכולה להיגרם משרירים חלשים, תנועות חוזרות, יציבה לקויה ועוד. 

 

פריצת דיסק שכיחה יותר אצל אנשים מעל גיל 35, או אצל אלו הסובלים מעודף משקל, זה לא מסכן חיים, אבל יכולה להיות לו השפעה משמעותית על היכולת שלכם לתפקד על בסיס יומיומי, פריצת דיסק יכולה להופיע בכל חלק של עמוד השדרה, אך היא נפוצה ביותר בגב התחתון.

מהי אוסטאופתיה?
אוסטאופתיה היא סוג של טיפול פיזי הפועל לטיפול במקור הכאב
, לא רק בסימפטומים. זוהי שיטה המוגדרת כרפואה אלטרנטיבית ומטרתה לאבחן ולטפל בגורמים הבסיסיים לכאב ומחלות שונות, אוסטאופתיה משמשת לטיפול במגוון רחב של מצבים, מכאבי גב, כאבי מפרקים ועד בעיות עיכול ומתח. היא בטוחה לכל הגילאים ושלבי החיים, כולל במהלך ההריון וההנקה ופועלת לטיפול באדם כולו: גוף, נפש ורוח. זהו טיפול שיכול לעזור להקל על הכאב הקשור לפריצת דיסק, ולאפשר לכם לחזור לאורח חיים פעיל.

כיצד אוסטאופתיה עוזרת לפריצת דיסק?
הגישה האוסטאופתית בוחנת את כל הגוף כדי לזהות אזורים של
חוסר חיוניות או חוסר איזון שתורמים לכאב, בנוסף היא פועלת לשיפור התפקוד, מה שמשפר את יכולת הריפוי העצמי של הגוף. אוסטאופתיה מגבירה את זרימת הדם לאזור ומאיזור הכאב ועוזרת להפחית את הדלקת ולשפר את שיקום האיזור הכואב או הפגוע, היא יכולה לעזור גם בהקלה בלחץ על העצבים.
אוסטאופתים משתמשים במגוון טכניקות כדי להשיג את המטרה, וזה כולל הנעה של השרירים והמפרקים, הנעת איברים פנימיים, שחרור שרירים, טכניקות עדינות לרקמות רכות ועוד.

יתרונות האוסטאופתיה לפריצת דיסק
היתרונות של אוסטאופתיה לפריצת דיסק כוללים עזרה בהקלה על
כאב, שיפור זרימת הדם, הפחתת דלקת וקידום הריפוי הטבעי. אוסטאופתים מיומנים בזיהוי חוסר איזון בגוף שעשוי לתרום לכאב שלכם ולתקן אותו, הם יכולים לעזור לכם להבין כיצד הפעילויות וההרגלים היומיומיים שלכם יכולים להחמיר את הכאב שלכם וללמד אתכם כיצד להתאים את היומיום שלכם, כדי להפחית את הכאבים מהם אתם סובלים.

האם יש סיכונים של אוסטאופתיה בטיפול בפריצת דיסק?
הסיכונים של אוסטאופתיה לפריצת דיסק נמוכים מאוד, ובמקרים
רבים, היתרונות עולים עליהם בהרבה, אוסטאופתים שעברו הכשרה מתאימה וקפדנית, שהיא גדולה בהרבה מהסטנדרטים של נותני שירותי בריאות אלטרנטיבית אחרים, ידעו לתת לכם מענה שורשי לכאבים והבעיות הרפואיות מהן אתם סובלים.


אם אובחנת עם פריצת דיסק, אוסטאופתיה יכולה להיות אפשרות טיפול מצוינת עבורכם, אוסטאופתים הוכשרו במיוחד לטיפול במצבים כאלו ויכולים לעזור להקל על הכאבים שלכם, לשפר את זרימת הדם והתפקוד של איברי הגוף, זוהי שיטה לא פולשנית שמטרתה לטפל באדם כולו, זהו טיפול יעיל שיעזור להקל על הכאבים והתסמינים של פריצת דיסק ותאפשר לכם לחזור לאורח חיים חף מכאבים.

מעוניינים בטיפול לפריצת דיסק?
השאירו פרטים או התקשרו

bottom of page