top of page

מגנזיום - המינרל שיכול להציל את החיים שלך

קישור לקניית המגנזיום עם 5% הנחה באתר איי-הרב: 
https://iherb.co/2EbPprpa

חשוב להתייעץ עם רופא לפני השימוש!

 

מגנזיום הוא מינרל שאנחנו לא יכולים לייצר בעצמנו בגוף ואנחנו חייבים לקבל אותו ממקור חיצוני.

 

אני כבר כמה שנים טובות צורך מגנזיום על בסיס יומי וזה עושה לי ממש ממש טוב וכיוון שאני ניסיתי את זה על עצמי, אז אני ממליץ כמעט לכל המטופלים שלי לצרוך מגנזיום. 

 

אז בואו נסקור מה יש למדע להגיד על המגנזיום, אני יכול להגיד לכם שאני מרגיש הרבה יותר טוב, המטופלים שלי אפילו ישנים יותר טוב, מרגישים הרבה יותר אנרגטיים פחות עייפים, שרירים הרבה פחות מכווצים.

 

אז מה המדע אומר לנו על מגנזיום- בבדיקות הדם אנחנו לא יכולים לראות בצורה מדוייקת את כמות המגנזיום בגוף שלנו ולכן אנחנו לא נסתמך על בדיקות הדם, כדי להבין האם יש לנו חוסר במגנזיום
או לא. 

 

רוב המגנזיום שלנו בגוף נמצא בעצמות, המאגר השני בגודלו בגוף הוא בשרירים שלנו, המגנזיום אחראי על מעל 300 תהליכים ביוכימיים בתוך הגוף שלנו, בעיקר בתוך התאים.

 

כמה דברים מעניינים על מגנזיום:
מגנזיום עוזר בפעולות האנזימים ופעולות ליצירת האנרגיה בגוף עבודה תקינה של מערכת העצבים, כיווץ ושחרור השרירים, הוא אחראי על הטונוס של כלי הדם, על קצב הלב, על יצירת קרישי דם לעצירת דימומים עבודה תקינה של המיטוכונדריה, שיוצרת לנו את האנרגיה בתא, המגנזיום גם אחראי על בניית העצם שלנו בצורה תקינה ובנייה תקינה של החלבונים בגוף שלנו.

 

ייתכן גם שמגנזיום יכול לעזור במניעת מחלת הסוכרת ומניעת מוות של תאים בעקבות עומס סידן בתוכם, מה שיכול לגרום למוות של תאים מה שראינו פה הוא חלק ממש ממש קטן ממה שהמגנזיום עושה, כי כמו שאמרתי הוא אחראי על מעל 300 תהליכים בתוך הגוף, בעיקר בתוך התאים. 

 

אז אני רוצה להמליץ לכם לצרוך מגנזיום זה עזר להמון מטופלים שלי, כשאני מבצע לדוגמה טיפול והמטופל בחוסר במגנזיום בגוף

אז זה יכול לגרום לריאקציות לא נעימות בגוף, לרוב כשרמת המגנזיום מספקת בגוף, אז הטיפול גם הרבה יותר יעיל, המגנזיום עוזר להשתקם אחרי אימוני כושר, הוא עוזר לשחרר שרירים שבדרך

כלל זה המקור עיקרי לכאבים שלנ.

 

ההמלצה היא לקחת בין 300 ל 400 מיליגרם, לפעמים אני ממליץ גם קצת יותר, לפחות בשבוע הראשון של צריכת המגנזיום, כדי להעלות את רמת המגנזיום בגוף, אני צורך בין 250 ל 400 מיליגרם ביום, מדי פעם אני גם עושה הפסקות בצריכתו, צריך להתאים את הצריכה להרגשה שלכם, המטרה היא לשפר לכם את איכות החיים.


אני לוקח את המגנזיום על הבוקר, כיוון שזה מינרל, זה כמו מלח, מכיוון שמלח מייבש את הגוף, החלטתי שאני אתחיל לקחת את המגנזיום בבוקר ולא בערב כמו שנהוג לקחת לרוב,

אני מרגיש שזה עושה לי הרבה יותר טוב.

 

בנוסף לזה, המגנזיום שאני לוקח, הוא מגנזיום סופר איכותי, הוא מורכב משלושה סוגי מגנזיום שנספגים ממש טוב בגוף, מצד אחד ומצד שני גם לא גורם כמו לדוגמה מגנזיום ציטראט נקי יכול לגרום לשלשולים או גזים או פעילות יתרה במערכת העיכול והמגנזיום שאני לוקח לא אמור לעשות את זה, כי יש בו שלושה סוגי מגנזיום ולא רק מגנזיום ציטראט, שהרבה פעמים גורם לתופעות אלו.

מה קורה אם אני אוכל תזונה די מאוזנת הכוללת מגנזיום?

אני אישית עושה הפסקות מדי פעם מצריכת המגנזיום ו"משחק" עם המינון במשך השבוע, בימים בהם אני פעיל מאוד, אני בדרך כלל אצרוך 400 מ"ג, בימים שאני פחות פעיל אני אצרוך כ 270 מ"ג ומדי פעם יהיו ימים שבהם אני לא אצרוך מגנזיום בכלל.

מתי לא כדאי להשתמש במגנזיום? :

תוספי ברזל, אבץ, תוספי סידן במינונים גבוהים וכמו כן שתיית קפה בסמיכות למגנזיום מפחיתים את יכולת הגוף לספוג מגנזיום, לכן כדאי להפריד את צריכת המגנזיום משאר המינרלים הרשומים והקפה.

בעת נטילת תרופות מסויימות - ישנן תרופות שלא יעבדו בצורה יעילה ואף יכולות לגרום לבעיות בשילוב עם מגנזיום

בעיות לב - תרופות מסויימות יכולות להתנגש עם פעולת המגנזיום

בעיות בכליות - כיוון שמגנזיום הוא מינרל, הסינון שלו נעשה בכליות

 

נא להתייעץ עם רופא טרם צריכת התוסף!

לשליחת הודעת וואצאפ עם פרטים נוספים על קניית המגנזיום:

https://bit.ly/medicos-magnesium

מעוניינים בטיפול טבעי לכאבים או הבעיות שלכם?
השאירו פרטים או התקשרו

bottom of page